Team BuildinG

Team BuildinG

Coby Schoonhoven, projectmanager

cschoonhoven@building.nl

Bert van Veen, beheerder testhal

h.vanveen@pl.hanze.nl

Valerie Kort, adviseur bouw & infra bij Bouwend Nederland

v.kort@bouwendnederland.nl

Rolf Koops, directeur

rkoops@building.nl

Jelle Pama, programmaleider

j.r.pama@pl.hanze.nl

Jacqueline Evers, projectmedewerker

j.evers@pl.hanze.nl

Joram Nauta, business developer bij TNO

joram.nauta@tno.nl