Team BuildinG

Team BuildinG

Rolf Koops, directeur

rkoops@building.nl

Coby Schoonhoven, projectmanager

cschoonhoven@building.nl

Jelle Pama, programmaleider

jpama@building.nl

Bert van Veen, beheerder testhal

bvanveen@building.nl

Jacqueline Evers, projectmedewerker

jevers@building.nl

Kees Vianen, adviseur duurzaamheid bij Bouwend Nederland

k.vianen@bouwendnederland.nl

Joram Nauta, business developer bij TNO

joram.nauta@tno.nl

 

Henk D. Folkersma, senior consultant RMT

hfolkersma@building.nl

Dieke Sloots, officemanager

dsloots@building.nl

Hanneke van Brakel, innovatieprogramma's

hvanbrakel@building.nl

Kim Bode, innovatieprogramma's

kbode@building.nl